Mums rašo

WEBSEMINARAI.LT

Written by Redakcija · 1 min read
Skelbiame didžiausią kada nors Lietuvoje vykusį VERSLO MOKYMŲ KOLEKCIJOS išpardavimą, kuris sujungia mūsų rengtų mokymų video turinį. Tai lyg Lietuvos verslo Netflixas!

Pirmą kartą žmonėms prieinami patys giliausi, visapusiški, itin vertingi mokymai iš tokių asmenybių, kaip Richard Branson, Seth Godin, Bodo Schafer ir Lietuvos verslo praktikų.Tik dabar už 99 eurus (vietoje 2789 eurų) Jūs gausite:

Seminaras KAIP UŽDIRBTI MILIJONĄ INTERNETU? – Benediktas Gylys Martyno Šaikaus marketingo mokymų programa – Marketingo Guru M. Šaikus “Parduodančių laiškų formulė” Seminaras A. Dalinkevičius “Menas daryti įtaką ir parduoti telefonu” Seminaras M. Šaikus, A. Dalinkevičius “Kaip įveikti PRIEŠTARAVIMUS TELEFONU, kai išgirsti: “pagalvosiu“, „brangu“ ar „nedomina?”
Seminaras M. Šaikus, A. Dalinkevičius “3 Pagrindinės priežastys, kodėl brutalios pardavimų telefonu technikos beveik NEBEVEIKIA?” Mokymų programa A. Dalinkevičius “Pardavimų magnetas Didžiausias visame Pabaltyje lyderystės forumas FORUM ONE – I su Richard Branson, Bodo Schafer Didžiausias visame Pabaltyje lyderystės forumas FORUM ONE – II su Seth Godin, Jean Claude Van Damme ir Bodo Schafer Didžiausia Lietuvoje marketingo konferencija CONVERT CONF su turbūt žymiausiu internetinio marketingo guru NEIL PATEL Seminaras su Eric Edmeades – LIAUKIS BŪTI SAVO VERSLO VERGU Seminaras su Christopher Barrat VERSLO KONTAKTŲ TINKLAS: 7 žingsniai, kaip plėsti ryšius ir auginti verslą Seminaras su Madi Sharma – Padaryk daugiau: MAKSIMALUS efektyvumas DARBE, VERSLE, KŪRYBOJE Seminaras su Owen Fitzpatrick – “100% FORMULĖ, KAIP PADVIGUBINTI PARDAVIMUS” Ir daug daug kitų verslo, pardavimų, marketingo ir vadovavimo mokymų.
Viso per 200 valandų itin naudingo turinio video formatu Ir puikiausia naujiena: mes ką tik pridėjome naują 7 valandų paketą: Didelių tikslų konferencija “DREAM BIG” – kaip išsikelti didelius tikslus ir juos pasiekti?Tik dabar jūs už nedidelę investiciją galite turėti geriausius verslo mokymus sau ir savo komandai, ir taip kasdien tobulėti, augti, ir auginti savo verslą. Ir šie mokymai bus jūsų neribotą laiką.Liko tik kelios dienos iki išpardavimo pabaigos.
Su geriausiais linkėjimais,
ErnestasWEBseminarai.lt  Spausk čia