Mums rašo

Žaliojo kurso chimera, didysis pakeitimas ir rusiškų mokyklų pertvarka

Written by Redakcija · 2 min read
Lietuvoje galvą kelia ideologinė žaliojo kurso chimera. Šalies demografinėms problemoms spręsti – iki milijono imigrantų? Ir kas aršiausiai priešinsis rusiškų mokyklų pertvarkai? Žemiau apžvelgiame šias ir kitas temas, bei kviečiame prisijungti visus, palaikančius tai, ką darome.

****
Jeigu manote, kad mūsų veikla yra prasminga ir norite PRISIDĖTI PRIE PERGALĖS Europos Parlamento rinkimuose, paremkite mus nors ir kuklia auka.

PARAMOS GAVĖJAS: Nacionalinis susivienijimas
SĄSKAITOS NUMERIS: LT124010051005627441

Mokėjimo paskirtis: „auka“ ir Jūsų asmens kodas (būtinas pervedant daugiau nei 50 eurų). Jeigu auka yra 50 eurų arba mažiau, asmens kodo nereikia, taip pat nereikia būti deklaravus pajamų. Norint skirti daugiau nei 50 eurų auką, reikia nurodyti asmens kodą ir būti deklaravus savo pajamas už 2022 metus (kitaip turėsime jūsų auką grąžinti). Aukoti galima kelis kartus, kol bendra aukų suma neviršija 10 proc. aukotojo deklaruotų metinių pajamų.

Politinė reklama
Laidos, kuriose mintimis dalijosi Nacionalinio susivienijimo nariai:
Vytauto Radžvilo mintys, išsakytos tinklalaidės „Neredaguota“ epizode „Lietuvai Donbaso likimas“

Diskusija „Vilnius–milijoninis miestas.Švietimas“
, kurioje pasisakė Nacionalinio susivienijimo nariai Kęstutis Dubnikas (pasisakymas nuo 1:52:07) ir Vytautas Budnikas (pasisakymas nuo 2:01:22)
Nacionalinio susivienijimo narių publikacijos:
Vytautas Radžvilas. Tebūnie Žaliasis kursas, net jei žūtų Lietuva!
Nacionalinio susivienijimo pirmininko prof. dr. Vytauto Radžvilopublikacija, kurioje aptariamos ideologizuoto aplinkosauginio „Žaliojo kurso“ problemos. Pabrėžiama, jog nekreipiamas dėmesys į niekaip nekompensuojamus nuostolius ir į akivaizdžią aplinkybę, kad daugelyje sričių paprasčiausiai dar nėra rasti technologiškai ir ekonomiškai efektyvūs „žalieji“ sprendimai.
Straipsnio nuoroda čia.
Su šia tema glaudžiai susijusi ir kita V. Radžvilo publikacija, pavadinimu „Ideologinis valdančiųjų sadizmas, arba du zuikiai vienu šūviu“. Šiame straipsnyje aptariami tikrieji pamišėliško akcizo naftos dujoms įvedimo motyvai, o kartu ir paties sprendimo tikrasis pobūdis bei tikslai.
Straipsnio nuoroda čia.
Alina Laučienė. Ar tikrai nesvarbu, kad lietuvių kalba – gražiausia pasaulyje?
Alina Laučienė:
<…> Kodėl mūsų tautiečiai nežino, kad mūsų kalbos mokosi garsiausių pasaulio universitetų lingvistikos fakultetų studentai? Jeigu ten studentas studijuoja indoeuropiečių kalbas, pirmiausia jam patariama išmokti lietuvių kalbos. Nustebote? Apie tai mūsų kalbininkai turėtų rašyti straipsnius, juos plačiai paskleisti, kad nereikėtų gaudyti žinių po kruopelytę iš įvairiausių šaltinių. Nejaugi šių dienų kalbininkai nebėra lietuvių kalbos sargai ir jos puoselėtojai, kokie buvo jų pirmtakai? Tauta jų laukia vėl pasirodant. Plačiau skaitykite čia.
Vytautas Sinica. Didysis pakeitimas
Nacionalinio susivienijimo vicepirmininkas dr.Vytautas Sinica
Lietuviškai net išversti sunku, bet kas domisi šiais procesais žino tokį terminą ‘great replacement’. Tai paprasta idėja: Europos šalyse (arba Vakaruose) vyksta masinis europiečių tautų demografinis pakeitimas kitų žemynų gyventojais.
Dauguma didžiųjų žiniasklaidos priemonių Europoje, dauguma jas aptarnaujančių politologų, dauguma politikų jums pasakys, kad tai sąmokslo teorija. Iš esmės galima nusibrėžti beveik nepriekaištingą taisyklę: jeigu žmogus be ironijos vartoja burtažodžius kaip ‘radikali dešinė’ arba ‘kraštutinis nacionalizmas’, greičiausiai jis šį visuotinį tautų pakeitimą vadins sąmokslo teorija.
Straipsnio nuoroda čia.
Knygų pristatymai Vilniuje ir Kaune
Sausio 24d. Kaune įvyko politikos filosofo dr. Yoramo Hazony knygos “Nacionalizmo dorybė” pristatymas. O sausio 25d. Vilniuje pristatya profesoriaus Joel Kotkin knyga „Neofeodalizmo atėjimas. Perspėjimas pasaulinei viduriniajai klasei“. Dėkojame visiems susirinkusiems!

Pristatymų ciklas tęsiasi, artimiausias knygos “Nacionalizmo dorybė” pristatymas įvyks jau vasario 13d. Utenoje. Daugiau informacijos rasite čia.
Ramūnas Aušrotas. Pastabos apie perėjimą prie kitakalbių mokymo valstybine kalba Ramūno Aušroto straipsnis, kuriama aptariama rusiškų mokyklų pertvarka bei pagrindiniai jos priešininkai.
Straipsnio nuoroda čia. Vilniaus žinios! Vilniečius tuoj pasieks Nacionalinio susivienijimo laikraštis ,,Vilniaus žinios“. Jūsų laukia informacija apie mūsų atstovų darbą miesto taryboje ir daug kitų temų.
Su elektroniniu laikraščio variantu susipažinti galite čia.