Religija

“Atsikėlęs Juozapas padarė taip, kaip Viešpaties angelo buvo įsakyta, ir parsivedė žmoną pas save” (Mt 1, 24)

Written by admin · 50 sec read

   JAV kabelinės televizijos laidų metu James Lipton dažnai kviečiasi įžymių Holivudo aktorių, rašytojų, filmų direktorių  pokalbiui, kad šie papasakotų ir pasidalintų mintimis apie nueitą karjeros kelią. Pokalbis dažnai užbaigiamas kokiu nors bendru klausimu, pvz: “Jei tikite Dievo  buvimu, ką Jis pasakytų Jums, kai stosite su Juo akistaton?”

Reikia pripažinti, kad to turėtų paklausti savęs kiekvienas krikščionis kiekvieną savo gyvenimo dieną. Taigi, su tokiu klausimu laidos metu susidūręs amerikiečių kino režisierius ir prodiuseris Steven Spielberg akimirkai susimąstė ir nusišypsojęs atsakė: ” Ačiū už klausymąsi”.

Iš tiesų, Advento meto Švento Rašto pasakojimai yra pilni klausymosi išminties perlų. Marija išvydusi Arkangelą Gabrielių jo klauso su nuolankumu apie ruošiamą Jai ir visam pasauliui Išganymo Paslaptį. Net sapnuose Juozapas išgirdęs Viešpaties angelo pamokymą, pakeičia visus savo gyvenimo planus, įsiklauso ir elgiasi taip, kaip buvo pasakyta angelo.
Šių dienų pasauliui ir kiekvienam iš mūsų, kai tiek daug sumaišties, triukšmo, gausybės tuščių ir vedančių į nieką reklamų, nepaprastai svarbu neprarasti dvasinės dovanos išgirsti, įsiklausyti į Dievo balsą. Taip suradę dvasinę tylą ir gebėjimą girdėti artimą bei Dievą, mes išpildysime Dievo valią ir kiekvienas savo gyvenimo pašaukimo kelyje atrasime savo laimę bei gyvenimo prasmę.

Linksmų Šv.Kalėdų ir Laimingų Naujųjų 2014 Metų!