Religija

Laiškas kiekvienam iš mūsų – neužmirškime padėkoti

Written by admin · 2 min read

Nežinau koks šios istorijos tikrasis šaltinis. Bet ar tai svarbu… Sapnavau sapną, kad aš pakliuvau į dangų ir šalia manęs atsirado Angelas, kad palydėtų ir parodytų kas ten yra.

 Mes ėjome kartu tol, kol atėjome į didelę salę, kurioje buvo daugybė Angelų. Mano Angelas – vadovas sustojo ir pasakė: – Čia Gavimo skyrius. Čia mes gauname visas peticijas ir prašymus Dievui, kuriuos žmonės išsako savo maldose.

Aš apsidairiau aplinkui, čia buvo labai triukšminga, gyva ir aplink mane buvo daug Angelų, kurie rūšiavo prašymus – ištisas popierių šūsnis, parašytas žmonių iš viso pasaulio kampelių. Ten buvo ritinėliai, lapai, popieriai ir tiesiog lapeliai su žinutėmis.
Po to mes ėjome ilgu koridoriumi, kol atėjome į antrą skyrių. Tada Angelas man pasakė:
–  O čia – Įpakavimo ir Išsiuntimo  skyrius. Čia ta Dieviška Malonė ir Viešpaties Malonė, kurios prašė žmonės, dalinama ir išsiunčiama jiems.
Ir vėl aš atkreipiau dėmesį į tai, kad čia buvo labai gyva. Labai daug Angelų darbavosi šiame skyriuje, kadangi žmonės labai daug prašo ir, atitinkamai, tiek daug ruošiama išsiuntimui. Ir pagaliau ilgo koridoriaus gale mes sustojome priešais duris, kurios vedė į mažutėlį kambarį. Mano didžiausiai nuostabai ten sėdėjo tik vienas Angelas, kuriam nebuvo kuo užsiimti.
– O čia – Padėkų skyrius,- tyliai, tarsi susigėdęs, pasakė mano draugas Angelas.
– Kaip atsitiko, kad čia nėra jokio darbo?- paklausiau aš.
– Tai labai liūdna,- atsiduso Angelas.- Po to, kai žmonės gauna visa tai, ko prašė, labai mažai kas atsiunčia Padėkas.
– Kaip gi atsiųsti savo Padėką ir pranešimą apie tai, kad tu gavai Dievišką Malonę? – paklausiau aš. – Labai paprastai,- atsakė Angelas.- Paprasčiausiai pasakyk: – Ačiū, Viešpatie! – O už ką žmonės turėtų dėkoti? – paklausiau aš.
– Jeigu tu turi maisto šaldytuve, rūbų ant kūno, stogą virš galvos, na ir vietą, kur miegoti, tai tu turtingesnis, negu 75 procentai žmonių visame pasaulyje. Jeigu tu turi pinigų banke, pinigų savo piniginėje ir dar taupyklėje, tai tu jau esi tarp 8 procentų pasiturinčių pasaulio žmonių.
O jeigu tu gavai šį laišką, tai tu pakliuvai į 1 procentą žmonių pasaulyje, kuriems duodamas šansas. Jeigu tu prabudai šįryt ir pasijautei esąs sveikas, o ne ligonis, tai aišku, kad tu laimingesnis, negu daugelis tų, kurie net neišgyvens šios dienos. Jeigu tu niekada nejautei baimės kovoje, kalėjimo vienatvės, kankinimų agonijos ar bado kančių, tai tu absoliučiai tiksliai aplenkei 700 milijonų žmonių šiame pasaulyje. 
Jeigu tu atėjai į savo bažnyčią ir gali ten melstis be baimės būti persekiojamu, areštuotu, mirtinai kankinamu, tai tu esi privilegijuotoje padėtyje, lyginant su 3 milijardais žmonių šiame pasaulyje.
Jeigu tavo tėvai vis dar gyvi ir vis dar susituokę…, tai tu labai retas žmogus. Jeigu tu gali eiti su aukštai pakelta galva ir šypsotis, tai tu neatitinki normai, tu unikalus tarp tų, kurie abejoja ir yra nusivylę… 
– Gerai, o kas dabar? Kaip man pradėti? – Jeigu tu skaitai šį laišką, tai tu jau gavai dvigubą Palaiminimą, nes kažkas galvoja apie tave ir laiko tave ypatingu. Ir tu jau gavai dvigubai daugiau Palaimos, negu du milijardai žmonių pasaulyje, kurie visiškai negali skaityti.
Geros tau dienos!
Sukaičiuok savo Palaiminimus, kuriuos gavai ir, jeigu nesi abejingas, tai perduok juos kitiems, kad priminti visiems ir kiekvienam apie tai, kaip jie mylimi ir kaip jie palaiminti

KAM: Padėkų skyriui:

Ačiū Tau, Viešpatie, kad Tu duodi man galimybę pasidalinti šiuo laišku, ir už tai, kad aš turiu tiek nuostabių žmonių, su kuriais aš galiu tuo pasidalinti.
Ir jeigu tu perskaitei iki šios vietos, tai kaip galima būti nedėkingam už visa tai, kas tau duodama Palaiminime ir kaip galima to nepasiųsti kitiems?
Aš dėkoju Dievui už viską! Puikios jums nuotaikos!

Atsiuntė Algirdas Bučinskas, Australija