Šeima

Didysis šeimos gynimo maršas 2022

Written by Redakcija · 2 min read

Didžiajame šeimos gynimo marše-2021 pajutome savitarpio pagalbos, meilės, vienybės ir tiesos jėgą. Pakilo stipri, graži, atsakinga už save ir jauna Lietuva – mamos ir tėčiai su vaikais ant rankų. Ateities Lietuva.

Vienu, net dideliu įvykiu neįmanoma pašalinti to, kas kaupėsi dešimtmečiais ir atnaujinti valstybę, pašalinant laisvės privatizuotojų ir tautos naikintojų darbų pasekmes. Po to vykusiuose protestuose, akcijose, mitinguose ir iniciatyvose telkėsi visuomenės jėgos, kūrėsi organizacijos ir bendromis jėgomis pavyko pristabdyti globalizmo, genderizmo, tradicijų ir konstitucinių teisių naikintojų planus.

Nors mūsų visų bendromis pastangomis nepriimtas – Partnerystės įstatymas, Stambulo konvencijos ratifikavimas, priverstinis medikų vakcinavimas, atšauktas galimybių pasas ir pasiekta kitų reikšmingų pergalių, tačiau valdantieji ir toliau rengiasi ignoruoti didžiosios visuomenės dalies valią, svarstyti ir priimti antikonstitucinius įstatymus.

Nemokšiški ir neatsakingi valdžios veiksmai turės ilgalaikių neigiamų pasekmių šalies ūkiui, žmonių gyvenimui ir valstybės stabilumui. Užuot pradėjus dialogą su pilietine visuomene toliau gilinamas supriešinimas ir susiskaldymas, kas prasidedančios geopolitinės krizės sąlygomis kelia grėsmę ne tik šeimoms, bet ir valstybės likimui.

Pakilkime ir telkimės toliau kovai Už savo šeimą, UŽ savo Tautą, UŽ mūsų garbingą istoriją, Už mūsų nepakartojamą kalbą, Už mūsų Konstituciją ir Už tikrąją demokratiją. Laisvės niekas už dyką nedalina, jos turime tiek, kiek patys bendromis jėgomis pasiimame. Nemažai jau pasiekta, bet tai tik ilgo pergalingo kelio pradžia ir mes visi kartu jį nueisime.

Mes ne vieni. Su mumis protėviai ir visi tie, kurie krito už Lietuvą. Su mumis motinos, broliai ir seserys, kurie nesulaukė šios akimirkos. Mūsų Tėvynė bunda, Lietuva yra gyva, mūsų yra daug ir esame vieningi, nes Dievas, tiesa ir šviesa yra mūsų širdyse.

Vilniaus savivaldybė neteisėtai uždraudė rengti tradicinių šeimų šventę Vingio parke, nors LGBT renginiams ir paradams leidimai išduoti.

Kviečiame atvykti šeimomis, su vaikais, kuriems bus parengtos žaidimų aikštelės ir pramogos, suaugusiems didelės pavėsinės, kur galima bus pabendrauti ir pasistiprinti ir programa, kurią tik buvo įmanoma surengti totalaus spaudimo sąlygomis, visuomenės pajėgomis.

Apie tikslią vietą bus pranešta likus pakankamai laiko – važiuoti reikės Kauno kryptimi. Sudarančių sąrašus žmonių, važiuosiantiems autobusais, telefono numeriai bus paskelbti www.seimusajudis.lt pagrindiniame puslapyje, kur yra skelbimas apie organizuojamą renginį. Visa informacija puslapyje pildoma-keičiama nuolat, todėl besidomintiems siūloma tikrinti ją dažniau.

Susirinkime į Tradicinių šeimų šventę privačioje erdvėje, kur jokių valdžios leidimų nereikės. Vietą pranešime papildomai.Renginyje prašome nenaudoti priešiškų valstybių ir organizacijų vėliavų ir atributikos, politinės reklamos, t.y. palapinių partijų lipdukų, vėliavų, kepurėlių, šalikų su partijų simbolika. Nesiimti kitokių veiksmų, susijusių su politinių partijų reklamavimu.
Viso protesto akcijos mitingo metu draudžiama naudoti reklaminę medžiagą, kuri būtų įžeidžianti ar skatinanti neapykantą.

*************

Susitiksime gegužės 15-tąją Privačioje erdvėje 13.00 val. (Kauno rajone – vieta jau yra)

arba Vingio parke! Vieta bus patikslinta vėliau, sekite šį puslapį.

Plačiau: Nuoroda Facebook
Labai reikalinga parama šiam renginiui:
Gavėjas: Lietuvos Šeimų Sąjūdis
Sąskaitos numeris: LT71 7181 8000 0870 0690
Paskirtyje nurodykite: Parama „Lietuvos Šeimų Sąjūdžiui“

Parėmusiems juridiniams asmenims: – jei atsiųsite savo įmonės logotipą – įkelsime jį

kaip renginio rėmėjus.

Protesto akcijos mitingo taisyklės: Protesto akcijos mitingo metu naudojama atributika ir reklaminė

Lietuvos šeimų sąjūdis

Veidaknygė (FB)