Šeima

Kas yra šeima, arba Dolce ir Gabana prieš Eltoną Johną

Written by admin · 1 min read

Jau 23 metus gyvenantys kaip pora italų madų dizaineriai Domenico Dolce ir Stefano Gabana, viešai pasisakę už tradicinę šeimą, sudarytą iš mamos, tėčio ir jų vaikų, atsidūrė viso pasaulio žiniasklaidos akiratyje dar kartą iškėlę esmingą klausimą, kas yra šeima.

Savo interviu Italijos žurnalui Panorama Magazine S. Gabana į šį klausimą atsakė taip: „Vartydami tūkstančius mus pasiekiančių nuotraukų mes supratome, kad šeima – tai ne trumpalaikė mada. Šeimoje yra kažkas antgamtiško.  […] Visi gimdami turi mamą ir tėtį ar bent taip turėtų būti. Aš vadinu chemiškai sukonstruotus vaikus sintetiniais; pagamintais nuomotose įsčiose su sperma, parinkta tarsi iš katalogo. Kas tokiems vaikams pasakys, kas yra jų mama? […] Vaikai turi gimti iš meilės […]“

 

Paklausti, ar patys norėtų tapti tėvais, D. Dolce ir S. Gabana pateikė skirtingus atsakymus. „Taip, aš esu sūnus ir norėčiau tapti tėvu“, – pasakė S. Gabana. Tačiau D. Dolce požiūris buvo kitoks: „Aš esu gėjus ir negaliu turėti vaikų. Aš tikiu, kad negalime gyvenime turėti visko […]. Kartais gerai ko nors atsisakyti. Gyvenimas turi savo tėkmę. Yra dalykų, kurių nevalia keisti. Ir vienas iš šių dalykų yra šeima.“

S. Gabana jau anksčiau yra teigęs, jog nenori, kad jo vaikas turėtų du tėvus gėjus: „Vaikui reikia mamos ir tėčio. Aš negalėčiau įsivaizduoti savo vaikystės be mamos. Aš taip pat manau, kad yra žiauru atimti vaiką iš jo motinos.“

Šie komentarai nepatiko daugeliui žmonių. Dainininkas Eltonas Johnas, su draugu auginantis du in vitro būdu pradėtus berniukus, pakvietė savo gerbėjus boikotuoti Dolce ir Gabana firminio ženklo prekes.

Prie šio boikoto pareiškė prisidedantys ir daugiau žvaigždžių: Ricky Martin, Glee’s Ryan Murphy, Courtney Love, Al Roker, Martina Navratilova, Victoria Beckham ir kt.

Savo ruožtu S. Gabana pareiškė, jog „jų intencija buvo ne ką nors teisti“, nors būtent tuo juos dabar kaltina E. Johnas. Išvadinęs dainininką „fašistu“ Gabana pakvietė pradėti analogišką kampaniją – boikotuoti Eltoną Johną (#boycottEltonJohn).

Palaikyti D. Dolce ir S. Gabaną bei kitus homoseksualius žmones, pasisakančius už šeimos, kaip pamatinės vertybės išsaugojimą, galime pasirašydami peticiją ČIA  (http://citizengo.org/en/20086-supportdolcegabbana-against-elton-johns-intolerant-inquisition?sid=MTYwMDMwOTg2MTk4MDM5).

Tiesos.lt