Šeima

Sakykite NE farmacijos magnatų užmačioms

Written by admin · 5 min read

Pasaulyje jau seniai žinomas faktas, kad skiepai 12-13 m. mergaitėms nuo Žmogaus papilomo viruso (ŽPV) yra farmacinių kompanijų pasipelnymo šaltinis. Skiepai neapsaugoja mergaičių nei nuo ŽPV, nei nuo kitų venerinių ligų. Skiepai sukėlė komplikacijas ir net mergaičių mirtis. Skiepai netiesiogiai skatina mergaites paleistuvauti. Nuo kitų metų ketinama skiepyti Lietuvos mergaites. Sakykite NE farmacijos magnatų užmačioms.

Visa informacija apie skiepų nuo ŽPV  žalą ir kenkėjiškumą: http://www.cogforlife.org/gardasil.htm

LONDONAS, Ontarijus, Kanada. 2011 02 24 (LifeSiteNews.com) – Ligoninė nutarė nutraukti gyvybės palaikymą 1 metų vaikučiui, kurio būklė labai sunki. Tėvai desperatiškai ieško išeičių, kaip išgelbėti vaiko gyvybę. Mirštančio 1 metų vaikučio Juozapo Maraachli šeima pateikė naują video, kuriuo parodoma, kaip vaikas reaguoja į tėvų prisilietimus, kad jis nėra ,,daržovė“.
http://www.youtube.com/watch?v=__7vkYIn1zo&feature=youtube_gdata

Virš 9 000 žmonių susibūrė į palaikymo grupę Facebook`e ,,Save baby Joseph”.
***
2011 02 23 (LifeSiteNews.com) – Vatikano patarėjas Edward Peters atkreipė tarptautinį dėmesį, kai pasakė, kad Niujorko gubernatoriui Andrew Cuomo negalima duoti Šv. Komunijos. Gubernatrius atvirai remia abortus ir gyvena susidėjęs su savo moterimi.

http://www.lifesitenews.com/news/vatican-legal-consultant-says-dulterous-pro-abortion-new-york-governor-sho
***
2011-02-23 Nuo kitų metų gali būti pradėta mergaičių vakcinacija nuo gimdos kaklelio vėžio. ,,Planuojame įtraukti vakciną nuo ŽPV į skiepų kalendorių ir atitinkamai mergaitės galėtų būti skiepijamos tomis vakcinomis. Matysime, kokia amžiaus grupė, gal 12-14 metų, kaip rekomenduoja ekspertai”, – sakė sveikatos apsaugos viceministras Audrius Klišonis trečiadienį per naujienų agentūroje ELTA surengtą diskusiją. http://www.respublika.     lt/lt/naujienos/mokslas/sveikata/nuo_kitu_metu_prades_paaugliu_vakcinacija_nuo_gimdos_kaklelio_vezio/,print.1

SLAPTUMO SKRAISTĘ NUPLĖŠUS:

http://www.cogforlife.org/gardasil.htm
http://www.lifeissues.net/writers/eut/eut_34vaccine.html
http://www.lifeissues.net/writers/eut/eut_20hpv_vaccine.html
http://www.lifeissues.net/writers/eut/eut_019chemicalcondom.html http://provita.vdu.lt/pv/skiep.htm
http://www.lzinios.lt/lt/2011-01-11/pirmas_puslapis/skiepai_vieniems_liga_kitiems_pelnas.html?print
***
VOKIETIJA, 2011 02 23 (LSN) – 12 vaikų mama iš Salzkotten miesto buvo nuteista 43 d. kalėjimo, už tai, kad neleido savo vaikui pradinukui lankyti seksualinio švietimo pamokas. Apie tai pranešė Kath.net ir Katholishes.info. Moteris yra baptistė ir atsisakė dėl religinių motyvų. Pora sako, kad jų teisės pažeidžiamos. Pagal Europos Žmogaus teisių konvencijos 2 str. ,,Valstybė turi gerbti tėvų teisę ir užtikrinti vaikų mokymą pagal tėvų religinius įsitikinimus.“
***
HONOLULU, Hawaii, 2011 02 23 (LSN) – Havajų vyriausybė trečiadienį numatė pasirašyti įstatymą SB232, kuriuo homoseksualų poroms suteiks teises, tolygias santuokoje gyventiems vyrams ir moterims. Pernai panašų įstatymą vetavo respublikonė gubernatorė Linda Lingle.
***
SAN DIEGO, Kalifornija, 2011 02 23 (LSN) – Dr. Norma Jean Coon iš disidentinės pro- homoseksualinės, pro -abortinės ,,katalikiškos“ grupės, kurią į kuniges ,,pašventino“ apsišaukėlė vyskupė Patricia Fresen 2007 07 22, paskelbė savo ištikimybę popiežiui Benediktui XVI. Romos katalikių moterų kunigių organizacija susijusi su abortinėmis, prieš – šeimą nusistačiusiomis grupėmis, kurios save vadina katalikiškomis, tokiomis, kaip Catholics for Choice ir Dignity USA. Savo svetainėje ji apgailestauja dėl sukelto skandalo. ‘Document of Renunciation of Ordination to Diaconate’: http://www.normajeancoon.com/
***
Pamaskvės agro holdingo ОАО ,,Русское молоко” vadovas Vasilijus Boiko, kuris buvo pagarsėjęs tuo, kad savo firmoje įvedė ,,pravoslavijos kodeksą“, pagal kurį visiems susidėjusiems reikėjo priimti bažnytinę santuoką, nedaryti abortų, dabar atšaukė poilsio dienas vasario 23 ir kovo 8. Vietoj jų suteikė 2 poilsio dienas pasirinktinai arba priduriant prie metinių atostogų. Pasak Vasilijaus Boiko, tos dienos yra tragiškos rusų žmonėms. Vasario 23 d. senu stiliumi, arba kovo 8 d. nauju stiliumi, prasidėjo vasario perversmas, kuris privedė prie ,,baisios rusų tautos nuodėmės (грехопадению), imperatoriaus Mikalojaus II išdavystės. Kovo 8 d. senu stiliumi imperatorius neteisėtai buvo areštuotas Mogiliove.“ Dėl to vasario 23 ir kovo 8 d. ,,Rusų pieno“ firmoje yra darbo dienos.
***
DUBLINAS, 2011 02 21 (LSN) Likus 5 dienoms iki Airijos rinkimų, opozicinė partija pareiškė, kad ji yra prieš abortų legalizavimą. http://www.lifesitenews.com/news/irelands-leading-opposition-party-opposed-to-the-legalization-of-abortion
***
MANILA, 2011 02 21 (LSN) – Popiežius Benediktas XVI paragino Filipinų vyskupus stiprinti santuokos sakramentą, ypač tarp jaunų porų. Vyskupai atvyko į Romą su ,,ad limina” vizitu. Pilna popiežiaus kalba:

http://www.zenit.org/article-31786?l=english
***
2011 02 21 (LSN) – Sulaukęs 84 m. ir pralaimėjęs vėžio ligai, mirė žymus gyvybės gynėjas, buvęs abortistų pradininkas JAV, Bernardas Natansonas. Jis sukūrė garsų filmą ,,The Silent Scream.” Dr. Bernard Nathanson bus laidojamas Niujorko Šv. Patriko katedroje. Šv. Mišias aukos arkivysk. Timothy Dolan vasario 28 d. 10 val.

http://www.lifesitenews.com/news/pro-life-leaders-mourn-passing-of-pro-life-great-dr-bernard-nathanson

http://www.ncregister.com/daily-news/bernard-nathanson-dead-at-84/
***
lrytas.lt 2011 02 21 Valdininkai apiplėšė šešių vaikų motiną. „Net su geradarių suaukotais pinigais elgdamiesi lyg su savais, valdininkai tiesiog tyčiojasi iš labdaros misijos”, – išrėžė TV laidos „Bėdų turgus” vedėja Edita Mildažytė.
Šešių nepilnamečių vaikų motinai Rasai Biliūnienei iš Linkuvos miestelio tris mėnesius nebus mokamos socialinės pašalpos, nes ją parėmė „Bėdų turgus”.Televizinė labdara šiai Pakruojo rajono gyventojai užkirto kelią net gauti kompensaciją už malkas – jas šią šaltą žiemą tenka pirkti už paaukotus pinigus, kuriuos geraširdžiai žmonės skyrė vaikų Kalėdų dovanoms ir sutrešusio namelio remontui.

„Mes iš visuomenės renkame lėšas, kad būtų galima padėti vargstantiems, o tie suaukoti pinigai, nuo kurių sumokėti visi mokesčiai, eina valstybės biudžetui lopyti!” – stebėjosi E.Mildažytė. „Jei augini šešis vaikus – esi niekas, visiškas mėšlas. Juk neturi už ką išmaitinti savo vaikų ir prašai pašalpos! Lyg iš valdininkų kišenės imtum tuos pinigus,“ – ašarojo R. Biliūnienė, prisiminusi panieką ir pažeminimą, kuriuos jai teko iškęsti socialinės rūpybos valdininkų kabinetuose.

http://www.lrytas.lt/print.asp?data=20110221&k=lr&id=akt21_a1110221
***

LIMA, 2011 02 18 (LifeSiteNews.com) – Limos kardinolas arkivysk. Juan Luis Cipriani apkaltino JAV kairuolį milijardierių George Soros, už tai, kad siekia primesti abortus ir homoseksualizmą Peru tautai.
***
VAŠINGTONAS, D.C. 2011 02 18 (LifeSiteNews.com) – Obamos administracija pakeis sąžinės laisvės federalinį reguliavimą, kuris galiojo nuo 2008 ir leido pvz. vaistininkams nepardavinėti abortus sukeliančios ekstrinės ar hormoninės kontracepcijos. Health and Human Services Departamentas, vadovaujamas Kathleen Sebelius, sukūrė naują ,,finalinę taisyklę“ kuri paliko tik siaurą sveikatos apsaugos darbuotojų sąžinės išimtį, leidžiančią nedalyvauti abortuose ir sterilizacijoje.

http://www.lifesitenews.com/news/obama-white-house-rolls-back-bush-era-conscience-laws-for-health-providers
***
CHESTNUT HILL, Massachusetts, 2011 02 18 (LifeSiteNews.com) Žymų abortų teisių advokatą, kongresmeną ir jėzuitų kunigą Robertą Drinaną pagerbs katalikiška Bostono kolegija. Renginys su kitais pro-abortiniais oratoriais numatytas kovo 7 d. Nors kun. Robertas mirė 2007, jo opozicija Bažnyčios magisteriumo mokymui įgalino gauti apdovanojimą po mirties. Dar 1996 m. jis šokiravo katalikus, pasveikindamas prezidentą Bill`ą Clinton`ą už tai, kad vetavo dalinio gimimo abortų įstatymą. Toks abortas atliekamas iki 9 mėnesių, kai į vaiko galvą įsmeigiamas švirkštas jam esant įsčiose ir išsiurbiamos smegenys. Vaikui mirus, jis ištraukiamas. Paskutinis viešas kun. Drinan’o veiksmas buvo Šv. Mišių aukojimas Vašingtono katalikiškame Švč. Trejybės universitete 2007m., prašant pro-abortinei demokratei Nancy Pelosi.

http://www.lifesitenews.com/news/boston-college-scheduled-to-honor-pro-abortion-rights-priest-congressman-ro
***
2011 02 18 (LifeSiteNews.com) – Penktadienio popietę JAV AtstovųRūmai primėmė įstorinę pataisą, neleidžiančią federalinio Planned Parenthood Federation of America rėmimo. Kasmet abortų darymo milžinas gaudavo milijonus mokesčių mokėtojų dolerių. Kongresas nubalsavo 240-185 balsais. Įstatymo pasiūlymą pateikė Rep. Mike Pence (R-IN). Po balsavimo respublikonas
Pence pareiškė: ,,Šis balsavimas yraai mokesčių mokėtojų ir Gyvybės pergalė.“ Dabar įstatymas bus svarstomas Senate.

http://www.lifesitenews.com/news/breaking-amendment-to-defund-planned-parenthod-passes-in-house
***
lzinios.lt 2011 02 19 Pataisytas Šeimynų įstatymas, vaikų globėjams suteikęs ,,ugdymo proceso dalyvių” statusą, verčia juos atsisakyti pamestinukų globos. Palangoje prieš 20 metų šeimyną įkūrusi Janina Sirutienė įsitikinusi, kad pamestinukų reikalais įpareigotiems rūpintis valdininkams šie yra nereikalingas galvos skausmas, kurio norima kuo greičiau atsikratyti. ,,Manau, jei jie galėtų, suskubtų kuo greičiau pamestinukus išdalyti užsieniečiams, kad tik nereikėtų skirti valstybės pinigų jiems išlaikyti Lietuvoje”, – pareiškė moteris. Tai, kad nebegauna konkretaus atlyginimo, kuris anksčiau priklausė nuo išsilavinimo, darbo stažo ir vaikų skaičiaus šeimynoje, palangiškę itin žeidžia. J.Sirutienė pinigų savo reikmėms turi tik todėl, kad gauna pensiją.

http://www.lzinios.lt/lt/2011-02-19/trecias_puslapis/seimynu_nykimo_metas.html
***
Kam reikalinga santuoka? http://www.breakpoint.org/bpcommentaries/entry/13/16382
***
JTO rengia dokumentą dėl jaunimo konferencijos, kurioje planuojama suteikti jaunimui dar daugiau ,,seksualinių ir reprodukcinių“ teisių. http://www.c-fam.org/publications/id.1790/pub_detail.asp

10 priežasčių, kodėl homoseksualų santuoka yra žalinga ir reikia jai priešintis.

http://www.tfpstudentaction.org/politically-incorrect/homosexuality/

10-reasons-why-homosexual-marriage-is-harmful-and-must-be-opposed.html

http://www.tfpstudentaction.org/politically-incorrect/homosexuality/answering-top-10-arguments-used-to-push-homosexuality.html
***
PRO VITA© ŽINIOS Nr. 8, 2011 m. vasario 25 d.

Daugiau žinių: http://provita.vdu.lt/