Šeima

Tos pačios lyties asmenų partnerystė negali būti įvardijama šeima

Written by admin · 2 min read

2011 11 04 (LSN) – Šeimos gynėjai turi žinoti šį tą apie tai, kas žinoma apie tos pačios lyties potraukį (TPLP). Kadangi santuokos pervardintojai manipuliuoja viešąja nuomone iškraipydami faktus ir tyrimų duomenis. Taigi, 5 pagrindiniai iškraipymai yra:
1) Asmenys su TPLP tokie gimė.
2) Asmenys su TPLP negali keistis.

3) Asmenys su TPLP yra sveiki, kaip ir vyro/žmonos santuokos asmenys.
4) Tos pačios lyties santykiai yra tokie kaip ir vyro/žmonos santuokoje, išskyrus partnerių lytį.
5) Vaikai, augantys pas tos pačios lyties asmenis neturi papildomų problemų.
Yra daug tyrimų, kurie paneigė pirmus du punktus ir nėra patikimų tyrimų, kurie patvirtintų kitus punktus. Yra nemažai didelių gerų tyrimų, kurie rado, kad asmenys su TPLP daug labiau kenčia, nei vedę vyrai ir moterys. Kenčia nuo:
• psichologinių sutrikimų
• seksualinių žalingų potraukių ir parafilijų
• savižudiškų norų ir bandymų
• smurto ir žalingų įpročių, tarpk kurių yra narkotikai, alkoholis ir cigaretės
• nestabilių, nepastovių, nepasitikinčių, nevienintelių santykių būklė
• sveikatos problemų turėjimas, dalinai venerinių ligų, įskaitant ŽIV ir vėžį
• tapimas seksualinio smurto, prievartos ir buitinio įtūžio auka.
Tos pačios lyties asmenų būvio modelis iškraipomas ir tai negatyviai veikia į tai įtrauktuosius:
1) Pseudo vyras ar žmona. Vyras, imituojantis žmonos vaidmenį jaučiasi nevyriškai, nes nevyriška būti priklausomam nuo kito vyro. Moteris, mėgdžiojanti vyro vaidmenį dažnai nori tapti motina.
2) Tėvas/vaikas. Jaunesnis vyras partneris priimdamas vaiko vaidmenį aukoja savo teisę tapti brandžiu žmogumi. Moteris priimdama vaiko vaidmenį, tampa nuolatinai priklausoma. Santykiai tampa iš prigimties kraujomaišiški.
3) Nelytinė draugystė. Daug tos pačios lyties asmenų ryšių prasideda aistringai ir greitai išsivysto į belyčią (aseksualią)draugystę. Tos pačios lyties draugai daugiau nepatiria geismo. Belytės draugystės vyrai įsitraukia į pašalinius santykius šalia savos tos pačios lyties draugystės. Tarp moterų ,,mirusi lova“ yra įprastas dalykas. Aseksualios draugystės nebūtina pripažinti kaip ,,santuokos“.
4) Klonas/lydinys (Clones/fusion). Tos pačios lyties santykių asmenys bando ištrinti visus skirtumus. Individualybė yra netoleruojama.
5) Vienišumą sukelia kitos lyties nebuvimas. Asmenys įtraukti į savo natūralaus heteroseksualumo auką. Šie santykiai iš prigimties yra nestabilūs ir esant progai, asmuo gali grįžti į heteroseksualinius santykius.
Tos pačios lyties santykiai nepagelbi pasiekti geriausių interesų į juos įtrauktiems asmenims. Vaikai, auginami tokių porų, taip pat patiria problemų. Daugiau medžiagos galima rasti knygoje One Man, One Woman.

http://daleoleary.wordpress.com/

http://www.lifesitenews.com/news/synopsis-of-the-evidence-in-the-defense-of-marriage
***
lrytas.lt 2011-11-10 Teisingumo ministerija siūlo pripažinti ir neregistruotą partnerystę tarp vyro ir moters. Pagal mūsų numatomą modelį, tai yra vyro ir moters partnerystė. Tai negalios homoseksualioms poroms“, – teigė R.Šimašius, Liberalų sąjūdžio narys.

http://www.lrytas.lt/print.asp?k=news&id=13209201041319439939
***
STRASBURGAS, Prancūzija, 2011 11 04 (LSN) Europos Žmogaus teisių teismas 13-4 pakeitė žemesnio teismo sprendimą ir patvirtino, kad Austrija turi teisę drausti tretiems asmenims panaudoti kiaušinėlį ir spermatozoidą in vitro apvaisinimo procedūroje. Toks draudimas nepažeidžia Europos Žmogaus teisių konvencijos 8 str., kuris kalba apie teisę gerbti privatų ir šeimos gyvenimą. http://www.lifesitenews.com/news/austrian-ban-on-ova-and-sperm

donation-for-ivf-ok-rules-european-court

Delfi.lt 2011 11 03 Harmoninę kontracepciją pasirinkusios dailiosios lyties atstovės „rečiau mylisi“ ir rečiau patiria orgazmą nei tos, kurios pasikliauja kitais apsisaugojimo nuo nėštumo būdais, atskleidė naujausio tyrimo rezultatai.

Tyrimo, kurį atliko Indianos universiteto ekspertai, metu buvo analizuojamas 1 tūkst. 101 moters seksualinis gyvenimas. Pusė jų nuo nėštumo saugojosi harmoniniais preparatais, o kitos rinkosi prezervatyvus ar nutrauktą lytinį aktą. (…) kalbant apie seksualinį susijaudinimą, orgazmų skaičių ir lytinių santykių dažnumą, nustatyta, jog hormoninę kontracepciją pasirinkusios dailiosios lyties atstovės negali pasigirti itin džiuginančiais rezultatais. Šiuo klausimu jas lenkia tos, kurios nėštumo bando išvengti kitais būdais. Hormoniniai kontraceptikai išmuša iš vėžių normalią hormonų pusiausvyrą moters organizme, todėl visai nenuostabu, jog nukenčia ir moters libido.

 http://www.delfi.lt/archive/print.php?id=51347369
***
SANTJAGO, Čilė, 2011 11 08 (LSN) Čilės Konstitucinis Tribunolas 9-1 balsais atmetė tos pačios lyties porų ,,santuokas“. Čilės civilinis kodeksas pripažįsta santuoką tik tarp vyro ir moters. http://www.lifesitenews.com/news/top-chile-court-overwhelmingly

rejects-same-sex-marriage
***
Abortas močiutės akimis
: http://www.lifesitenews.com/news/abortion-through-a-grandmothers-eyes

shame-fear-failureand-grace
***
Siūlome ištrauką iš neseniai išleistos amerikiečių autorių Theresa Burke ir David C. Reardon knygos „Uždraustas sielvartas. Neišsakytas aborto skausmas“ („Katalikų pasaulio leidiniai“, 2011). http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2011-11-10-theresa-burke-uzdraustas-sielvartas/71789
***

© PRO VITA Daugiau žinių: http://provita.vdu.lt