Šeima

VARDAN ŠEIMOS

Written by Redakcija · 1 min read

vardan seimos  Sąjunga “Vardan Šeimos“ pasisako už tradicinę šeimą, sudarytą moters ir vyro laisvu sutarimu.
Prašome Vilniaus miesto savivaldybę ir merą gerbti LR Konstituciją ir neleisti „Baltic Pride“ festivalyje naudoti šūkio: „Mes esame šeima“.Šalies sostinės meras, pats viešai deklaruodamas draugiškumą LGBT bendruomenei, lankydamasis jų renginiuose, ir Vilniaus miesto savivaldybė, finansiškai remdama LGBT renginius, skirtus viešinti ir propaguoti savo gyvenimo būdą, peržengia sveiko proto ribą leisdama reklamuoti seksualinių mažumų eitynes naudojant šeimos sąvoką.
Seksualinės mažumos ir jų gynėjai mėgsta pabrėžti, kad jie yra netoleruojami ir skriaudžiami, o iš tikro yra puikiai suplanavę savo įnorių įgyvendinimo schemą ir sėkmingai ją taiko, „Baltic Pride“ yra tik dalelė LGBT bendruomenės viešųjų ryšių strategijos, vykstančios jau dešimtmečius.
Manome, kad LGBT bendruomenė baigia perlipti tradicinių vertybių žmonėms per galvas, ir tokių sąvokų, kaip „mes esame šeima“ naudojimu fotomontaže, kuriame du vyrai laiko rankose vaiką, ir šalia plėvesuoja vaivorykštės vėliava, iškreipia ir diskredituoja tradicinės šeimos sąvoką, diskriminuoja tradicinių pažiūrų žmones (https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/baltic-pride-2019-festivalio-sukis-mes-esame-seima-56-1129652).
Lietuvos Respublikos Konstitucija, III skirsnis: – „Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas. Valstybė saugo ir globoja šeimą, motinystę, tėvystę ir vaikystę. Santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu. Valstybė registruoja santuoką, gimimą ir mirtį. Valstybė pripažįsta ir bažnytinę santuokos registraciją. Sutuoktinių teisės šeimoje lygios. Tėvų teisė ir pareiga – auklėti savo vaikus dorais žmonėmis ir ištikimais piliečiais, iki pilnametystės juos išlaikyti. Vaikų pareiga – gerbti tėvus, globoti juos senatvėje ir tausoti jų palikimą“. (http://www.lrk.lt/lietuvos-respublikos-konstitucija/3-skirsnis-visuomene-ir-valstybe)

Sąjunga „Vardan šeimos“
2019 m. balandžio 14 d.