Šeima

Vieningi tėvai. Darius Trečiakauskas: kreipiamės į kiekvieną Lietuvos pilietį – paremkime Lietuvos tėvų procesinį kovos veiksmą savanoriška auka

Written by Redakcija · 42 sec read

Vieningi tėvai. Darius Trečiakauskas: kreipiamės į kiekvieną Lietuvos pilietį – paremkime Lietuvos tėvų procesinį kovos veiksmą savanoriška aukaDalijamės Lietuvos tėvų forumo kvietimu paremti Lietuvos tėvų teisinę kovą už savo vaikų teisę į orų ir garbingą gyvenimą.

Į Lietuvos tėvų forumą masiškai kreipiasi tėvai dėl Vyriausybės sprendimais pažeidžiamų vaikų, savo asmeninių teisių ir teisės į orų ir garbingą gyvenimą suvaržymų.

Mokymosi proceso organizavime, kokybiško mokslo užtikrinime, laisvo pasirinkimo galimybėje, psicho-emocinės būsenos pastovaus blogėjimo, darbo ir gyvenimo sąlygų blogėjimo, santykių su artimaisiais suvaržymų … ir visos eilės kitų mūsų Konstitucijos ir pamatinių žmogaus teisių pažeidimų. Lietuvos tėvų forumas pradeda ruoštis oficialiam teisiniam procesui prieš LR Vyriausybės marionetes, pamiršusias, kam jos turi atstovauti ir dirbti.

Kadangi tokie procesai yra sudėtingi, ilgalaikiai ir brangūs, kreipiamės į kiekvieną Lietuvos pilietį: mamą, tėtį, senelį, tetą, dėdę, brolį, sesę… – į visus tuos, kam rūpi mūsų vaikai, anūkai ir jų ateitis. Paremkite Lietuvos tėvų procesinį kovos veiksmą savanoriška auka. Kiekvienas euras yra be galo svarbus.

Lėšas pervesti galima:
            Gavėjas: LIETUVOS TĖVŲ FORUMAS
            A/S LT363500010011354011
            Paskirtis: Parama vaikų ir tėvų teisių atstovavimui

Kartu mes galime daugiau!!!