Šis bei tas

Nuostabios užšaldytos citrinos

Written by admin · 2 min read

Daug restoranų ir kavinių specialistų naudoja ar vartoja visą citriną ir nieko nešvaisto. Kaip jūs galite naudoti visą citriną be atliekų? Tiesiog… nuplauti, įdėti citriną į šaldytuvo šaldiklį. Kai citrina sušąla sutarkuokite visą citriną (nereikia valyti) ir pabarstykite ja savo maistą.  Pabarstykite daržovių salotas, ledus, sriubas, kruopas (košes), makaronus, spageti, ryžius, sušį, žuvies patiekalus, viskį, vyną … Sąrašas yra begalinis. Visi produktai staiga įgaus naują gerą skonį, kurio gal niekada neišbandėte anksčiau.

Labiausiai tikėtina, kad jūs vartojote citriną tik dėl sulčių ir vitamino C. Dabar, kai jūs sužinojote apie šią citrinos paslaptį, galite ją naudoti net tirpių (greito paruošimo) vermišelių sriuboje.

Koks yra pagrindinis privalumas taip vartoti citriną – be atliekų, su nauju  patiekalų skoniu?  Taigi, citrinos žievelėje yra 5 – 10 kartų daugiau vitaminų nei citrinos sultyse. Ir mes visa tai išmetame?  Atlikus šią paprastą visos citrinos užšaldymo procedūrą, jos tarkiu apibarsčius maistą, gausite daugiau maistingų medžiagų. Ir maistas, ir jūs būsite dar sveikesni. Citrinos žievelė yra stiprus reduktorius  nuodingiems elementams iš organizmo šalinti.

Todėl įdėkite nuplautą citriną į šaldiklį,. Sušaldytą sutarkuoti ir pabarstyti savo valgį kiekvieną dieną. Tai yra raktas į jūsų maisto skonio pagerinimą  ir į jūsų sveikesnį, ilgesnį gyvenimą! Tai citrinos paslaptis! Geriau vėliau negu niekada, tiesa? Nuostabi citrinos nauda!

Citrinos (Citrus) yra stebuklingas produktas žudantis vėžines ląsteles. Jis yra 10.000 kartų stipresnis nei chemoterapija.  Kodėl  mes nieko nežinome apie tai? O gi todėl, kad laboratorijas domina sintetinė versija, kuri atneša jiems didžiulius pelnus.

Dabar galite padėti draugui bėdoje, suteikiant jam ar jai žinias, kad citrinos sultys yra naudingos ligų prevencijai. Jos skonis yra malonus ir jis neturi tokio baisaus poveikio kaip chemoterapija.  Kiek žmonių mirs, kol tai bus laikoma griežčiausioje paslaptyje, kad nebūtų pakenkta  stambiųjų korporacijų multimilijoninėms pajamoms? 

Kaip žinote, citrinos medis (The Lemon Tree) yra garsus įvairių  citrinų ir laimo (limo) vaisių veislėmis.  Galite valgyti vaisius įvairiais būdais: valgyti minkštimą, išspausti sultis, paruošti gėrimus, šerbetus, pyragaičius, ir tt .. Jis turi daug privalumų, tačiau įdomiausias – poveikis cistoms ir navikams.

Šis augalas yra patikrinta priemonė nuo visų vėžio tipų. Vieni sako, kad tai yra labai naudinga prie visų vėžio rūšių. Jis taip pat turi antimikrobinį poveikį nuo bakterinių infekcijų ir grybelių, veiksmingas nuo vidinių parazitų ir kirminų, jis reguliuoja kraujo spaudimą, kuris yra per didelis, tai yra antidepresantas, kovoja su stresu ir nervų sutrikimu. 

Šios informacijos šaltinis yra įspūdingas: jis yra kilęs iš vieno į didžiausių vaistų gamintojų pasaulyje, kuris sako, kad nuo 1970 m. daugiau nei 20 laboratorinių testų pagalba, buvo įrodyta, kad jis naikina 12 rūšių vėžio piktybines ląsteles, įskaitant gaubtinės žarnos, krūties, prostatos, plaučių ir kasos… 

Šio augalo sudėtinės dalys turi 10.000 kartų didesnį poveikį nei tokio vaisto, kaip Adriamycin, kuris dažniausiai naudojamas vaistas chemoterapijos pasaulyje, kad sulėtinti vėžio ląstelių augimą. Ir dar labiau stebina:  gydymo būdas su citrinų ekstraktu  naikina tik piktybines vėžio ląsteles ir neturi įtakos sveikosioms ląstelėms.

-.-.–.-.-.-.-

Mokslininkai nustatė, kad citrusiniai vaisiai padeda išvengti piktybinių ligų. Citrinų sultys praskiestos vandeniu gerina apetitą, tinka avitaminozei, podagrai gydyti. Nuolat vartojant citrinas galima išvengti akmenų susidarymo šlapimtakiuose ir inkstuose. Norint greičiau atsigauti po sunkios ligos patartina gerti citrinų sultis sumaišytas su burokėlių, salierų ir morkų sultimis.

Citrinos tinka ne tik maistui ar vaistams, bet ir puikiai kovoja su mūsų grožio problemomis. Vitaminas C ne tik balina odą, bet ir stangrina. Citrinos padeda, jei žmogus jaučiasi psichiškai pavargęs, reikia pagreitinti kraujo cirkuliaciją, naikinti celiulitą, skauda kūną. Valgomasis šaukštas alyvuogių aliejaus sumaišomas su eterinio citrinų aliejaus lašu ir šiuo mišiniu kasdien masažuojamos celiulito pažeistos vietos. Citrina padeda skaidyti riebalus organizme, todėl metančioms svorį moterims rekomenduojama kasdien išgerti po valgomąjį šaukštą citrinos sulčių.

Citrinų sulčių nereikėtų vartoti nuolat, rekomenduojama daryti pertraukas.

Britų dienraštis „The Daily Mail“ rašo, jog odontologijos specialistai teigia, kad  tarp pavojingų produktų, kurie gadina dantis  yra vaisiniai arbatų mišiniai, kurie gali skatinti dantų emalį gadinančios rūgšties gamybą. Ypač pavojingos citrinos ir juodieji serbentai.