Tėvynė mūsų

GERIAUSIEJI ANT PJEDESTALŲ

Written by admin · 1 min read

Lietuva sėkmingai įvykdė  pirmininkavimo ES Tarybai misiją ir taupiai naudojo lėšas.
Įvairiausios institucijos PAGERBIA IR PASKATINA AKTYVIAUSIUS IŠ AKTYVIAUSIŲ, GERIAUSIUS IŠ GERIAUSIŲ.
2014 01 22 Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Atminimo ženklais apdovanojo 21-os šalies įmonių, rėmusių Lietuvos pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai 2013,  atstovus, tame tarpe  iš UAB „Švyturys-Utenos alus”, AB „Gubernija”, įmonių grupė „Alita” ir UAB „Lietuviškas midus”.    

 

Galbūt SIAUBINGIAUSIOJI GILTINĖ DALGĖTOJI nudžiugo, kad jos įtakos sferoje esančių alkoholizmo industrijos net 4 įmonių atstovai iš 21 apdovanotų, atstovavusių daugiau kaip 10000 įvairiausių įmonių tarpo, pasiekė STULBINANČIŲ  REZULTATŲ pirmininkavimo Europos Tarybai metu.  

Susidaro nuomonė, kad alkoholizmo industrijos atstovai tokių rezultatų pasiekė po to, kai LR Seimas 2011 12 06 atšaukė alkoholio reklamos draudimo įstatymą. Šis įstatymas buvo  priimtas krikščioniškosios partijos (TS-LKDP) narių  A. Bilotaitės, J. Razmos, S. Pečeliūno, V. Matuzo, K. Masiulio, K. Starkevičiaus labai aktyvia iniciatyva ir veikla. Jie savo „didvyriškumą“ įrodė pažeisdami  partinius įstatus, programas, priesaikas, įsipareigojimus ir atmetę daugelio Lietuvos tikinčiųjų organizacijų ir jų narių bei Katalikų Bažnyčios hierarchų prašymus. Jų VEIKLA ir TARNYSTĖ ALKOHOLIZMO INDUSTRIJAI LĖMĖ, kad visų laikų pats žiauriausias, Lietuvos žmones žudantis, įstatymas būtų priimtas. Alkoholizmo industrija vis plečia rinkas, o žemelė vis daugiau priglaudžia alkoholizmo aukų.

Pirmininkavimas Europos tarybai davė injekciją alkoholizmo industrijai. Net LR Seime buvo atidaryti 3 alkoholiu prekiavimo taškai aiškinant, kad PRILYGTUMĖME  EUROPIEČIAMS, (kažkodėl bijoma pasakyti, kad daugelį jų seniai esame pralenkę), o ALKOHOLINIAI GĖRIMAI pirmininkavimo renginių metu buvo pilstomi dykai.

  POLITIKAI ir VALSTYBININKAI žino UŽ  ką IŠAUKŠTINTI ir  ką PAGERBTI.  

 Aiškinama, kad  ALKOHOLIZMO INDUSTRIJA DIRBA PAGAL ĮSTATYMUS.

Aiškinama, kad   VAIKAI, MOKSLEIVIAI, GIMDYVĖS  ir KITI
            GIRTUOKLIAUJANTYS  PATYS KALTI, nes nemoka kultūringai ir saikiai gerti.

ALKOHOLIZMO INDUSTRIJA yra vienas  iš PELNINGIAUSIŲ VERSLŲ.

Ar šlovė POLITIKAMS ir VALSTYBININKAMS įteikusiems ALKOHOLIZMO INDUSTRIJAI MASINIO žmonių žudymo, naikinimo, degradacijos ir niekinimo ginklus?
 Ar šlovė, kad pagal alkoholio vartojimą vienam gyventojui LIETUVA yra tarp pirmaujančių valstybių PASAULYJE?

 

Up Next: Pinigėliai