Tėvynė mūsų

Kokia pradžia…

Written by admin · 4 min read

Kokia pradžia, toks ir galas, byloja bočių išmintis. Taigi, galime numatyti, kokia bus dabartinės valdžios veiklos pabaiga! O pradžia buvo apvainikuota triguba (partnerių, rinkėjų ir referendumo dalyvių) išdavyste!

Pirmoji išdavystė – tai Uspaskicho trijulės imuniteto atėmimas, o ar tai nereiškia baudžiamosios bylos finalo ir, tikėtina, su politiniu atspalviu tiek sprendime, tiek sankcijoje?
Toks klasikinis viražas, kuris yra vertinamas kaip „…mauras atliko savo darbą…“, taigi, juomi reikia atsikratyti tiek konservatoriams , tiek ir socialdemokratams. O nukirtus Darbo partijos frakcijai galvą – pašalinus lyderius – ją visą neutralizuoti tai tik laiko klausimas. Tokiose situacijose patirties per 20 metų yra ir rezultatai – geri. Čia labai vertinga bočių patarlė – „pasakyk kas tavo „draugai“, o kas priešai – pats žinau…“
Pasirodo, Uspaskichas – nežinojo.
Sekanti imuniteto atėmimo eilėje laukia  – N.Venckienė. Jai taip pat suformuotos car tik ne 5 bylos? O, pridėjus ir naujai priešpriešinio ieškinio principu pradėtą tyrimą dėl senolių įtakos aukai, jau susidarytų ir daugiau skausmo vienai galvelei…Taip kad neturės ji laiko pertvarkinėti teisėtvarkos ir teisėsaugos sistemos Lietuvoje – ji pati tos sistemos ar tik nebus skubos tvarka sutraiškyta?
O gal ir ne – juk jos ištikimas riteris A.Patackas persiorientavo į konservatorių frakciją? Tai gal užtars ne tik žodeliu? Prisiminus R.Valatkos nokautą, A.Patacko užtarimas galėtų būti paveikus…
Pagyvensim-pamatysim.
Antroji išdavystė daug didesnė – ji liečia Lietuvos rinkėjus, balsavusius už naują koaliciją, žadėjusią nuimti krizinius diržus nuo kaklų ir garantavusią skurdo likvidavimą.
Tačiau…
Tačiau ir šioje srityje jau pirmą darbo savaitę koalicinė vyriausybė pateikė Seimui dar A.Kubiliaus sudarytą Biudžetą ir pozicija su opozicija vieningais balsais šį įstatymą priėmė!
Kitaip tariant, praktiškai „vaivorykštinė valdžia“ Seime jau akivaizdi, o kada pradės keisti ministrus – ne taip jau ir svarbu.
Argi tai ne rinkėjų apgavystė, kurie jau duso nuo konservatorių taupymo diržų ir iš bado balsavo už persikrikštijusius komunistus? O šie – vietoj rinkiminių pažadų, ėmė ir patvirtino konservatorių tolesnio „gerovės kūrimo“ įstatymą?!!
Ir šiomis dvejomis išdavystėmis pritemdė dar vieną – radiokatyvia mirtimi alsuojančią, milijardinėmis skolomis Lietuvą skurdinančią – Referendumo ignoravimo išdavystę!!!
Referendume išreikštą Tautos valią įvykdyti – anuliuoti visus branduolinės energetikos vystymo įstatymus, atšaukti neteisėtus susitarimus ir grąžinti skolas – privalėjo ir tam laiko turėjo dar konservatorinė valdžia, bet savo pareigų neįvykdė.
O tai reiškia Konstitucijos ir Referendumo įstatymo pažeidimą bei priesaikos sulaužymą. Pasekmės turėjo būti kaip ir Pakso epopėjos. Tačiau…
Tarpuvaldis tarp rinkimų, tarp naujų Seimo ir Vyriausybės narių priesaikų lyg ir nubraukė šį trigubą nusikaltimą prieš valstybę?!
Ne, nenubraukė. Ir nusikaltimo subjektai (asmenys) tame pačiame valdžios katile verda ir subjektyvinė nusikaltimo pusė (melas) dar tęsiasi, ir objektas (AE planas) nedingo, ir objektyvinė pusė (galima korupcija) – vis dar „skaičiuojant“ ekonominį pagrįstumą – yra?!!
Tuo pačiu metu akiplėšiškai nutylint apie esamą Lietuvoje Žemaitijos terminių vandenų nemokamą rezervą 100 metų!!!  Ir tas rezervas – valstybės nuosavybė, dar svetimiems neišnuomotas, kaip naftos gręžiniai, neparduotas, kaip Mažeikių gamykla ar vėjo jėgainių visas parkas!
Šie terminiai vandenys iškart eliminuoja „ivano“ vamzdžius, užsuka ir naftos, ir dujų, ir radioaktyvaus kuro kranelius. Tačau išnyksta ir visi perpardavinėtojų (spekuliantų), perskirstytojų (monopolijų) ir kainų nustatinėtojų pelnai?! Ir visa ši milijonieriais tapusi armija savo pelnų galimą praradimą ima ir įvardina atvirkštiniu epitetu – kad Lietuvos nepriklausomybė ir savarankiškumas – tai nauja AE, nors kuro vamzdelis tas pats – „ivano“. Jo ir kainų diktatas, ko dėka Lietuva šiandien moka brangiausiai visame Pasaulyje!!!
Tik be „ivano“ vamzdžio (radioaktyvaus, dujinio ar naftos kuro) Lietuva gali būti savarankiška ir nepriklausoma nuo Rusijos diktato,  ką mums garantuoja Žemaitijos terminių vandenų įsisavinimas.O ne skalūnų sprogdinimas, ne terminalų statyba, o tik savi alternatyvūs resursai. Ir šių alternatyvių resursų įsisavinimą remia ES.
Taigi, lozungas – „kas prieš AE – tas Rusijos agentas“ yra atvirkštinis! „Tik Rusijos agentas suinteresuotas AE statyba“, nes radioaktyvus kuras – tik iš Rusijos, tik jos kainomis, tik jos diktatas.
Mūsų energetinė problema galėjo ir gali sumažėti 50%, taupant šilumą, renovavus pastatus, kas ir sumažintų 50% energijos poreikius. Čia ir vėl mums padeda ES, tačiau A.Kubilius tik pensijas mažino, o ne šilumą taupė. Renovacijos planai nebuvo įvykdyti net 1%!!!
Argi tai ne nusikaltimas valstybei ir apgrobtai Tautai? Argi konservatorių Vyriausybė neturėtų būti patraukta baudžiamojon atsakomybėn tiek už nuskurdintus piliečius, išvarytą emigracijon jaunimą ir nusižudžiusius iš nevilties invalidus? Vietoj to – jie jau „faktinėje valdžioos vaivorykštėje“ dalyvauja!
Nei A.Kubiliaus, nei A.Butkevičiaus Vyriausybė apie šias Žemaitijos terminių vandenų ir renovacijos alternatyvas net neužsimena, o tai turėtų būti kertiniai Referendumo vykdymo programos principai.
Tačiau socdemų energetinė išdavystė toliau tęsiasi, nepaisant politikų ir signatarų pareiškimų bei protestų dėl Referendumo vykdymo ignoravimo.
Tylomis tęsiasi ir pensininkų genocido išdavystė. Jei apie algų padidinimą 100 litų kalte kala visa žiniasklaida, tai apie sumažintų pensijų atstatymą iki prieškrizinį lygį – tylima. O apie tai, kad mažindami pensijas konservatoriai kalbėjo ir apie jų kompensavimą, šiandien išvis užmiršta!
Tai tik erodas Stalinas dalino obligacijas prievartinės paskolos iš piliečių grąžinimo garantijai patvirtinti. Na, o demokratus vaizduojantys persikrikštiję komunistai „perspjovė“ ir Josifą – nei obligacijos, nei vekselio nedavė, nei kompensacijos  – neprisimenama.
„Faktinės vaivorykštės pridengti“ , „2K“ (G.Kirkilas + A.Kubilius) sutartimi apsaugoti, konservatoriai visai nebijo „paksogeito“ ar Islandijos visos vyriausybės patraukimo teisman varianto. Dar kartą „apmovė“ rinkėjus, išsaugojo milijonierius nuo progresinių mokesčių, plėšikus nuo nepagrįsto turto konfiskavimo, biurokratus nuo etatų ir algų sumažinimo, o mafijozus (vaistų, narkotikų, kraujo) taip ir „nenukrapštė“ nuo įteisinto Biudžete lėšų pasisavinimo.
Žodžiu, daug rinkiminio triukšmo ir viskas dėl nieko!
Ar sėsite ratu, ar eilute, bus muzika vistiek kaip neteptam rate. Tai ir girgždame toliau ta pačia gaida iki sekančios išdavystės?
O ji čia pat – už kampo, po pusmečio galėtų būti dailiai surikuota iki Lietuvos pirmininkavimo Europarlamente…Va, čia tai laukia nenusibodusios  naujovės ir iššūkiai. Juk Europarlamente nebeliko pagrindinių opozicijos saugiklių – jie atsisakė didesnio mandato dėl rinkimų Lietuvoje! O Lietuvoje – jie pakišti po baudžiamosios atsakomybės dalgiu… Na, argi ne puikus stiprių konkurentų eliminavimas iš politikos?
Argi nebūtų įdomu, kokius viražus jau suplanavo lietuvių Tautos nelietuviškos kilmės grafas, savo rinkėjus vadinantis šunauja, burokais ar kurdupeliais? Sakykime, kad ir mažumų priedanga, žydais pradedant ir nusiorientavusiais nebaigiant?
Grafas garantuotai šiuokart nestovės po medžiu. Šitiek metų Europarlamente atitylėjęs (tik 5 minutes per metus tenka laiko 1 europarlamentarui pasisakyti!!!), tai pirmininkaujat Lietuvai – tikrai nepraleis progos sužibėti. Juo labiau, kad ir pagalbininką – L.Donskį – šalia turi, tai tik pašnabždėk anam idėją ir tasai ištriūbins visais šonais! Ir apmes, ir ataus – taip kad „po medžiu stovinčiam „ir rankų teptis nereikės….
Jeigu tarptautinio tyrimo metu nustatyta, kad ES pati tolerantiškiausia yra Lietuva (tik 23% mažumų skundžiasi), kai senbuvių mažumų skundai siekia 70-90% (!!!!), tai šią tiesą būtina nubraukti ar lenkiška raide, ar pavarde, o gal net autonomija?! Gebelso būdu – 100 kartų pakartojus ir melas tampa tiesa!
Taigi, žydų holokausto, gėjų nemeile ir lenkų dviguba „w“ – argi nebūtų galima ir paskandinti Lietuvos?! Taip sakant, paskutinį nokautą po 22 metų kankinimo…Argi šių rinkimų valdžios išdavystėmis pradėtas darbas negarantuoja tokios pat pabaigos?
Nebent  mes, surėmę pečius, pakoreguotume, o gal ir nutrauktume išdavysčių grandinę?

Up Next: Sąlygos