Tėvynė mūsų

Leonas Kerosierius PROFESIONALO BANKROTAS

Written by Redakcija · 1 min read

Daugeliui žinoma, kad kadrai daug ką lemia.

Matininkas iš Klaipėdos Artūras Bogdanovas po Seimo rinkimų tapo profesionalios vyriausybės Žemės ūkio viceministru ir pradėjo PROFESIONALIAI kuruoti žuvininkystę.  Jam tereikėjo optimatizuoti žuvininkystę ir valdymą perkelti į Klaipėdą.

            Optimatizatorius sukūręs dvi darbo grupes nustatė, kad vykdant žuvininkystės tarnybos restruktūrizavimą reikia pašalinti iš darbo direktorę Indrę Šidlauskienę. 2018 sausyje A.  Bogdanovo  cerberiai užblombavo direktorės kabinetą.            Jis ypatingą dėmesį skyrė naujam už beveik 5 mln. litų pastatyto ŽEMĖS ŪKIO MINISTERIJOS VALDOMAM ir totaliai  grimstančio SKOLOSE Klaipėdos žuvų aukciono veiklai vystyti. Vyriausybėje jis surado apie 1 mln. eurų, kuriuos paskyrė skoloms lopyti.  Taip įsismagino dirbdamas, kad buvo rengiamasi aukcioną parduoti nors už eurą … nepavyko iki šiol – nes jis už EUROPINIUS pinigus statytas.  

Profesionaliam optimatizatoriui nepavyko suorganizuoti nė vieno žvejų laivo iškrauti Neringos ir Juodkrantės žuvų iškrovimo uostuose, kuriems pastatyti buvo sunaudota beveik po 5 mln. litų.

PAŽYMĖTINA, kad šis profesionalas labai vengė narplioti profesionalių buvusios viceministrės Linos Kujalytės komandos narių veiksmus statant Klaipėdos žuvų  aukcioną bei  Neringos ir Juodkrantės žuvų iškrovimo uostus. Šiose statybose profesionalumas  PASIŽYMĖJO  tuo, kad valstybinėms komisijoms dalyvaujant BUVO  PRIDUOTI milijonus  kainavę OBJEKTAI. Vietiniams aišku, kad objektai nedirba, o į BRIUSELĮ  SIUNČIAMOS  ŽINIOS, kad objektai priduoti IR KAD PINIGŲ  MILIJONAI  ĮSISAVINTI.

Giedrius Surplys tapęs ŽŪM ministru išmetė UŽ BORTO   viceministrą A. Bogdanovą.

Apie tuos LŽEOBJEKTUS  žino   profesionalas  G. Surplys,  profesionalai ir patarėjai vyriausybėje IR  PARLAMENTE. Jie tarpusavio galimai susitartą tylėjimą supranta SAVAIP, nes, jeigu apie tuos NEVEIKIANČIUS objektus SUŽINOTŲ  EUROPOS  SĄJUNGOS ATSAKINGOS  INSTITUCIJOS  iškart BŪTŲ PAREIKALAUTA  GRAŽINTI PINIGUS Į  ES  BIUDŽETĄ ir būtų pareikalauta patraukti  atsakomybėn kaltininkus. Lietuvoje nėra jėgų APKALTINTI ELITĄ IR  PROFESIONALŲ. Paskutiniu metu televizoriai rodo kokios jėgos veikia GINANT PINIGŲ INTERESĄ.

            Savo gebėjimus A. Bogdanovas nutarė išbandyti gindamas visuomenės interesus KANDIDATUODAMAS  KLAIPĖDOS DEPUTATU. Kalbama, kad  KANDIDATUOTI  jam LABAI SEKASI.

            Kad jam geriau sektųsi DEPUTATINIUOSE susitikimuose dažniau užduokime jam klausimų  apie jo veiklą žuvininkystėje ir kaip jo PROFESIONALIAI išvaryta iš darbo I. Šidlauskienė laimėjo bylą ir gavo IŠ TEISMO PASOGOS  apie 30 tūkst. eurų, KURIUOS TURĖS sumokėti G. Surplio BUHALTERIJA. Žmonės kalba, kad ministras profesionalas G. Surplys tuos pinigėlius išieškos iš A. Bogdanovo, nes valstybė negali mokėti nuostolius už NETIKUSIŲ  profesionalų darbą.   

Leonas Kerosierius, vilnietis