Tėvynė mūsų

Miliūtės “Teisė žinoti” – fantastiška laida

Written by admin · 48 sec read

LRT rodo laidą „Teisė žinoti“, šį kartą apie kultūrą ir meną taip sakant kalbasi dalyviai (apie Žaliojo tilto reikalus)… Prisipažinsiu, tiek vienoje vietoje susirinkusių adomėninio stiliaus ɴᴇᴏᴋᴏᴍᴊᴀᴜɴᴜᴏʟɪɴɪų budulių seniai beregėjau ir begirdėjau… Fantastiška laida, siūlau ją rasti archyve ir pasižiūrėti kiekvienam, kuris nors kiek domisi šia tema, nenusivilsite:)

Prie šio reikalo galiu pridėt tik seną komentarą: „Kol Lietuvai vadovauja gyvas simbolis – NKVD gaisrininko duktė, kolaborantė, Lietuvos nepriklausomybės priešininkė, komunisto ir jedinstvenininko Mykolo Burokevičiaus bendražygė, daugkartinė Lietuvos Konstitucijos laužytoja, piktintis kažkokiomis skulptūromis mažų mažiausiai nesolidu, o greičiau – juokinga.

 

Kaip bežiūrėtume, šios skulptūros įgavo naują prasmę ir simbolizuoja ne tik sovietinę okupacinę praeitį, bet ir dabartinę, visiškai neliustruotą Lietuvos realybę. Tą pačią realybę, kurią netoliese tų skulptūrų ant Neries kranto simbolizuoja ir veksinis Vamzdis.

Nėra abejonių, kad nemaža dalis žmonių tikrai dar šiek tiek pakentėtų šiuos balvonus ant tilto, kol politiniai balvonai-aktyvistai, tokie kaip Juknevičienės ir Co, išnyks iš Lietuvos politinės arenos, o kai kurie rimtesni iš tų politinių balvonų-parazitų patogiai atsisės į teisiamųjų suolus.

Būtent tuomet galėtų ateiti metas šioms skulptūroms persikelti į Grūto parką ar kitą ramesnę vietą, jei jau to labai reikėtų.“

ekspertai.eu