Tėvynė mūsų

Valdas Vižinis. Pažiūros…

Written by Redakcija · 51 sec read

Kartais pastebiu tam tikrą FB draugų kaitą. Įsivažiuoji viena tema ir žiūri – pradeda suktis draugų skaitliukas. Į neigiamą pusę. Sumažėjimai ryškesni (kelios dešimtys) kai lieti Ramūno Karbauskio – siaubūno temą. Na ir siaubūnės Neringos Venckienės. Negretinu šių žmonių visuomenine galia.
Bendra – abu įstumti į tam tikras įvaizdžio konstrukcijas, kuriose ir rodomi, taip siekiant skatinti žmonėse neapykantos jausmą.
Šias asmenybes galima laikyti chrestomatiniais propagandinių kompanijų, skirtų susidorojimui, pavyzdžiais. Na gal dar … R. Paksą, atstatydinant.
Ir tai nieko bendra su žiniasklaida neturi. Tik su žiniasklaidos valdytojų interesais.
Pažiūros veikia draugystes, mielieji.

Dėdė, jau išėjęs, paliko posakį – su žmogum, kuris turi Tėvynę, Dievą ir Garbės žodį visada rasiu kalbą. Kitiems nebeturiu laiko…

Bandau deklaruoti savo:
1. Lietuva lietuviams. Be žodelio TIK..
2. Globalaus atšilimo teorija – dar vienas totalitarinės kairiosios ideologijos pavyzdys (Marksizmas Leninizmas, nacizmas, LGBT-izmas), skirta politinei valdžios kontrolei perimti.
3. Holokausto neneigiu, tačiau Lietuvių tautos kaltės nėra ir negali būti.
4. Pedofilija buvo. Pradžioje tiesiogiai veikė skandale įsipainioję „pedofilai“ , vėliau įsijungę valdžios mechanizmai buvo priversti veikti jau slopinimo režimu.
5. Visuomenės pagrindas – vyro ir moters sąjunga – šeima. Ir tai nėra sugalvota žmonių. Žmonių išgalvota – LGBT ideologija, teigianti save šeima ir kitus išvestinius dalykus.
6. Apie Dievo buvimą dar negaliu pasakyti. Kartais kažkas pasibeldžia… o atidaryt bijau

veidaknygė