Tėvynė mūsų

VDU stipendijos ir kursai

Written by admin · 1 min read

  Šiuo laišku norime Jus informuoti, kad Vytauto Didžiojo universitetas, minėdamas savo atkūrimo 25-metį, skiria 10 Lituanistikos stipendijų būsimų Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursų dalyviams bei 2 stipendijas lituanistikos studijoms (semestro ir (ar) akademinių metų trukmės kursams). Vytauto Didžiojo universitetas padengs vasaros kursų ir semestro studijų mokestį bei dalyvių apgyvendinimo išlaidas studijų laikotarpiu.

 

Į Vytauto Didžiojo – Pasaulio lietuvių – universitetą kviečiami atvykti lietuvių bendruomenių nariai, lituanistinių centrų studentai, studijuojantys baltistiką, lietuviškų šaknų turintys ar jų ieškantys pasaulio lietuviai, lietuvių kalbą ir kultūrą puoselėjantys užsienio šalių piliečiai.

Informuojame, kad paraiškos pateikimo terminas – 2014 m. birželio 10 d. Daugiau informacijos apie Lituanistines stipendijas: www.hmf.vdu.lt/en –> Lithuanian language course arba el. paštu: lithuanian@trt.vdu.lt

Vytauto Didžiojo universitetas taip pat pristato naujai įkurtą kultūros ir kalbų mokyklą “CLUE – CultureandLanguage: UniqueExperience”, į kurią kviečiami piliečiai, norintys susipažinti su Lietuvos kultūra ir patobulinti užsienio kalbų žinias. Siūlomos programos:

    5 savaičių trukmės vasaros ir žiemos kursai, kurie supažindins su Lietuvos kultūra per anglų, rusų bei vokiečių kalbos studijas;
    16 savaičių trukmės rudens ir pavasario kursai, kurių metu Lietuvos kultūra bus pristatoma per anglų kalbos studijas.

Prie laiško prisegame skelbimus, kuriuose rasite išsamesnę informaciją apie kultūros ir kalbų kursus, vyksiančius vasarą ir rudenį.

Daugiau informacijos apie kultūros ir kalbų mokyklą: www.vdu.lt/en –> Studies –> Language schools arba el. paštu: language@trt.vdu.lt

Būtume dėkingi, jeigu visus, susidomėjusius kultūros ir kalbų mokykla, lituanistinėmis studijomis, vasaros kursais, stipendijų galimybėmis nukreiptumėte į mūsų instituciją:

Tarptautinių ryšių tarnyba

Tinklalapis: www.vdu.lt

Tel. +370 37 327986+370 37 327986 

Facebook: VMU on the Move

Linkime Jums gražaus ir darbingo pavasario bei tikimės  sėkmingo bendradarbiavimo.

Pagarbiai,

Eglė Januškevičienė

International programs coordinator

International Office

Vytautas Magnus University

Postal address: K. Donelaicio g. 58

LT-44248 Kaunas

Lithuania

Tel. + 370 37 327 981+ 370 37 327 981 

Website: www.vdu.lt/en