Tėvynė mūsų

Vidas Rachlevičius: „Tai gal atėjo laikas visuotinai boikotuoti šį bjaurų veidmainystės seansą?“

Written by Biciulystė Siūlo · 36 sec read
Vidas Rachlevičius: „Tai gal atėjo laikas visuotinai boikotuoti šį bjaurų veidmainystės seansą?“ Tekstas skelbtas Vido Rachlevičiaus asmeninėje Facebook paskyroje.

TV3 ir „Yandex taxi“…

Ne išorės žiniasklaida, o Lietuvos komercinės televizijos yra tikrasis ir didžiausias priešas, nes jos jau daug metų kryptingai ir nuosekliai formuoja auditorijos mentalitetą.

Ne kartą važiuodamas provincijos keliais pagalvoju: o koks to žmogelio iš suklypusios trobos su TV lauko antena stogo pasaulis ir kas jį formuoja? Juk jis neskaito laikraščių, neklauso radijo, neturi interneto. Įsivaizduokite, kad gerą dešimtmetį jus šeria tik TV3, LNK ir Lrytas TV pamazgomis… Tai yra kryptingas žmonių debilizavimas, o po to daug kas stebisi rinkimų rezultatais ir rinkėjų mentalitetu.

O didžiausias lietuviškos veidmainystės ir visiško neprincipingumo pavyzdys yra TV3 projektas „Lietuvos garbė“ ir visi jo dalyviai, galbūt išskyrus pačius mažiausius, kurie nieko nesupranta. Ta televizija visus metus dirba savo juodą darbą, o po to su vienu „jautrumu persunktu“ projektu ir ašaromis akyse nori tapti šventąja.

Tai gal atėjo laikas visuotinai boikotuoti šį bjaurų veidmainystės seansą?